O Mnie

Mam na imię Marta i mam najpiękniejszą pracę na świecie. Zatrzymuję czas. W moim studio unosi się miłość, czułość i czar, które utrwalam na fotografiach.

Mam nadzieję, że mój sposób zatrzymania i utrwalenia niezapomnianych chwil zachęci Cię do spotkania ze mną. Wy, rodzice jesteście tego warci, by mieć najpiękniejszą pamiątkę, która pozostanie z Wami na zawsze.

Fotografuję dzieci od dziewięciu lat. Ukończyłam studia na kierunku ratownictwo medyczne, możecie zatem mieć pewność, że powierzacie swoje dzieci w bezpieczne ręce. Jestem na bieżąco z zaleceniami pediatrów i neonatologów, a także cały czas się dokształcam, by wspierać młodych rodziców w pierwszych chwilach rodzicielstwa.

Staram się tworzyć miejsce, w którym rodzice czują się bezpiecznie, wiem że oddajecie w moje ręce swój najcenniejszy skarb.

Najważniejsze dla mnie są komfort i bezpieczeństwo moich małych gości, jestem pewna że gdy zostaną one zapewnione, każde zdjęcie będzie udane i będzie cieszyć Państwa przez kolejne lata. Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych chłopców Frania, Kaja i Ignasia.