Dziecięca

Codziennie widzisz jak Twój mały bohater rośnie i zmienia się. Cieszysz się z każdego małego sukcesu i najchętniej opowiadała byś całemu światu o swoim szczęściu. To chwile warte utrwalenia, aby móc wracać do nich w momentach, gdy zatęsknimy za roześmianym maluchem, który stanie się już dorosłym człowiekiem.

Najlepszy okres na sesję dziecięcą to czas po 6 miesiącu życia, kiedy malec siedzi lub bez problemów kładzie się na brzuchu. Od małego modela w tym wieku nie wymagamy już by spał,ale staram się uchwycić go w spontanicznych sytuacjach, podczas zabawy, z jego naturalną mimiką. Stylizacje i rekwizyty dobierane są w zależności od wieku dziecka. W studio znajdują się ubranka dla dzieci do pierwszego roku życia, dla starszych dzieci rodzice sami przygotowująstroje, ale oczywiście zawsze pomogę w doborze kolorystki czy omówieniu stylizacji.

Do sesji rodzinnych proszę aby rodzice ubrali czarne lub białe, gładkie t-shirty, bez wzorów, napisów i logotypów oraz jeansy. Dziecko również powinno mieć gładkie, białe ubranko (body lub koszulkę) może być też w samych spodenkach, bez koszulki.

Jeżeli zdecydują się Państwo na sesję w plenerze proszę pamiętać, że najlepiej sprawdzą się wtedy naturalne kolory: beże, brązy, szarości, biel.

Godzinę sesji umawiamy tak, aby była jak najlepsza dla dziecka, które powinno być wyspane i najedzone. W sytuacji, w której dziecko źle się czuje, gorączkuje, ząbkuje, ma wysypkę lub katar (nawet lekki) odwołujemy sesję i przenosimy ją na inny termin! Zawsze najważniejsze jest zdrowie i komfort malucha.

Zanim zdecydują się Państwo na sesję, proszę o przejrzenie moich poprzednich fotografii i zapoznanie się z moim stylem i obróbką graficzną, którą stosuję. Polega ona na delikatnym poprawieniu kolorytu skóry, usunięciu zmian na buźce dziecka, np. potówek, suchej skóry, trądziku. Nie wykonuję fotomontażu, czyli zmiany tła lub wklejenia dzieci na inne zdjęcie.