Ciążowa

Ciąża to niesamowity okres w życiu kobiety, która ma wtedy niepowtarzalną szansę nosić pod sercem nowe życie. Mimo pewnych niedogodności tego okresu, kobieta jest wówczas najpiękniejsza i najsilniejsza. Warto utrwalić tę chwilę na fotografii, aby ta niesamowita moc pozostała w Tobie na zawsze.

Sesję ciążową najlepiej wykonać między 32 a 36 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest dobrze widoczny, ale jeszcze się nie obniża, a przyszła mama dobrze się czuje.Na sesję możemy umówić się w studio lub w plenerze.

Proszę aby mama miała na sobie gładką bieliznę, najlepiej cielistą, ewentualnie czarną lub białą. Można oczywiście przynieść własne ubrania, jednak najlepiej gdy będą to zwykłe, białe t-shirty, jeansy, dopasowane sukienki lub bieliźniane halki. Należy zadbać też o wygląd paznokci u rąk i nóg, gdyż będziemy robić na nie dużo zbliżeń. Do zdjęć pozować będzie Pani bez butów i skarpet.

Proponuję także skorzystanie z usług profesjonalnej makijażystki (mogę zaproponować kilka pań, z którymi współpracuję) oraz przyjście w rozpuszczonych włosach.

Proszę do sesji przygotować również tatusia. Panowie również powinni przyjść w gładkich,białych t-shirtach bez wzorów, napisów, logotypów oraz jeansach. Jeżeli tata wyrazi zgodę wykonamy zdjęcia bez koszulki.

Proszę zwrócić uwagę na to, aby zgrywali się Państwo stylizacjami.