Sesje noworodkowe w trakcie pandemii

Kochani od czwartku zasypujecie mnie wiadomościami na temat tego co z sesjami noworodkowymi, co z warsztatami ? Czy pracuje normalnie? Odpowiedź brzmi TAK!

KWESTIA BEZPIECZEŃSTWA w związku z covid 19 pozostaje bez zmian :
Zapewniam, że studio fotograficzne i wszystkie rekwizyty, z których korzystam są umyte ,czyste, wyprane, zdezynfekowane. Te, które tego wymagają, wyparzone. Dla każdego maluszka przygotowane są osobne kocyki, jednorazowe podkłady. W studio do państwa dyspozycji są żele i płyny antybakteryjne, dezynfekujące.
Codziennie odbywa się tylko jedna sesja fotograficzna.
Przed sesją jak i po wyjściu rodziców i maluszka działa lampa bakterio/wirusobójcza, taka sama jak ta używana w szpitalach, na salach operacyjnych i zabiegowych. (skuteczność potwierdzona badaniami w laboratorium mikrobiologicznym). Lampa nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje, skutecznie dezynfekuje powietrze i powierzchnię.
Zapewniam najwyższą dbałość o zdrowie Państwa dzieci podczas sesji.

Uwaga! Zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania sesji, jeśli któryś z rodziców, lub dzieci przyjedzie chory ( kaszel, katar itd). Proszę o poinformowanie o chorobie przed sesja, ustalimy nowy termin.
Szanujmy swój czas i zdrowie wzajemnie.

Leave a Comment