Wybór imienia dla maluszka

Nie dawno na swojej pierwszej sesji fotograficznej, odwiedził mnie Kubuś. Poniżej, zobaczycie kilka zdjęć z Naszego spotkania. Dawno nie miałam maluszka, o tym imieniu. Czym kierowaliście się przy wyborze imion swoich dzieci? Miało być oryginalne, pięknie brzmiące, łatwe do zdrobnienia? Nie kojarzyć się z kimś za kim nie przepadamy? Czy raczej tradycyjne, po dziadkach? A może sprawdzaliście znaczenie imion i to było decydujące ?

Ja przy swoich dzieciach nie sprawdzałam znaczeń,ale teraz jak je czytam zgadzają się w 100%.

Kajetan przechodzi przez życie przebojem. Jest ambitny i pewny siebie. Nie ukrywa, że zależy mu na osiągnięciu w życiu sukcesu i uparcie do niego dąży. Mały Kajtek jest dzieckiem, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy, chętnie angażuje się w zabawy z innymi dziećmi.

Franciszek to mężczyzna o podwójnej naturze, popadający w skrajności. Próby nacisku lub ponaglenia go wywierają jednak odwrotny do zamierzonego efekt – jego trzeba otaczać uznaniem oraz przyjaźnią, a świetnie poradzi sobie z każdym zleceniem.Franciszek jest rodzinny, ma niesamowite podejście do dzieci i nie kryje się z tym, że pragnie miłości oraz akceptacji – sam jednak z oporem okazuje uczucia.

Dzięki mojej pracy, na sesjach noworodkowych mam okazje poznać wiele ciekawych historii, dotyczących wyboru imienia dla dziecka…..Z chęcią poznam i Wasze 🙂

Napiszcie jak nazywają się Wasze maluchy ?

Leave a Comment